Przedmioty
przemioty w 3 semestrze
pojawiła sie grupa tematów przedmioty, beda tam wykłady których uda mi sie zrobić fotki. Wklejam tez najwazniejsze informacje dotyczace kazdego przedmiotu a ze jestem leniwy to najczesciej beda to zdjecia taki dziwny jesli kotœ bedzie posiadał materiały albo informacje które nie beda na forum to prosze o powiadomienie mnie a ja to umieszcze, licze na wspolprace bo nie bede robil z siebie murzyna, jak po paru zjazdach nie bedzie reakcji ze strony forumowiczow to zawiesze forum i sie nie bede dzielił zdjeciami oczko


  PRZEJD NA FORUM