

Grupa: Użytkownik
Lokalizacja: Warszaffka
Posty: 29 #160838 Od: 2008-9-11
Ilość edycji wpisu: 2 | poza tym za dużo tam reklam i w ogóle nie wiadomo co tam jest. więc jakby ktoś coś tam wrzucił to się pochwalcie tu.
[i]"http://www.chomikuj.pl
został założony wirtualny dysk WTŻ na który można dodawać i pobierać pliki. myślę, że znacznie ułatwi to przepływ materiałów miedzy grupami, rocznikami, a nawet coś dla potomnych będzie można zostawić. zachęcam do dodawania różnych przydatnych rzeczy, w końcu dostęp do dobrych notatek to podstawa zaliczenia
login: wtzsggw hasło: wtzsggw1rok"[i] |